Nasze usługi

Pracownia Francesco Vitale to nie tylko duży wybór biżuterii i upominków, ale również pełen zakres usług złotniczych, jubilerskich i doradczych. Dzięki dużemu doświadczeniu oferujemy Państwu następujące usługi:

Naprawa i renowacja biżuterii – niemal na poczekaniu wykonujemy każdego rodzaju naprawy, modyfikację i renowację biżuterii. Na Państwa życzenie zakupioną u nas biżuterię możemy dopasować – zmniejszyć lub powiększyć. Jesteśmy w stanie dorobić zniszczone bądź zgubione elementy. Elementy uszkodzone lutujemy laserowo.

Projektowanie biżuterii – włoskie doświadczenie w branży jubilerskiej i znajomość najnowszych światowych trendów pozwala nam projektować unikatowe wzory każdego rodzaju biżuterii.

Wykonywanie biżuterii według przedstawionego przez Państwa projektu – spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt wymarzonej przez Państwa biżuterii.

Grawerowanie laserowe – Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia graweru, który nadaje biżuterii indywidualny i pamiątkowy charakter. Grawerunek można wykonać na pierścionkach, obrączkach ślubnych oraz innej biżuterii złotej, srebrnej (między innymi łyżeczka srebrna na Chrzest, medaliki, zawieszki, bransoletki) oraz kopertach zegarków – w miarę możliwości, jest to uzależnione od wielkości oraz struktury grawerowanej powierzchni.

Świadczymy także artystyczne usługi grawerskie w szerokim zakresie. Grawerujemy napisy wewnątrz obrączek, na tabliczkach, długopisach itp. Pozłacamy, posrebrzamy i rodujemy.

Wykonujemy biżuterię z własnego lub powierzonego materiału. Często zdarza się tak, że mają Państwo w domu starą biżuterię, która można wykorzystać w celu wykonania nowego wzoru łańcuszka lub innego rodzaju biżuterii.

Skupujemy metale szlachetne – w sposób nieprzerwany prowadzimy skup złota jak i srebra. Oferujemy Państwu najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

Naprawiamy oprawki okularów.

Zapraszamy do nas, abyśmy mogli wycenić potrzebną Państwu usługę.

Dołącz do Naszego Instagrama

@francescovitale_pl

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa
Błąd: połączone konto użytkownika francescovitale_pl nie ma uprawnień do korzystania z tego rodzaju kanału.